محل تبلیغات شما

سرجیو راموس کاپیتان رئال مادرید در مصاحبه ای که با ایوان زامورانو مهاجم اسبق تیم ملی شیلی داشته در مورد آینده اش صحبت کرد. وی در مورد زمان بازنشستگی خود گفت :” تا زمانی که امید داشته باشم بازی خواهم کرد هر چند که امید من سخت از بین می برد. سعی می کنم تا زمانی که آماده باشم بازی کنم. مراقب خودم هستم و امیدوارم که سالها عملکرد خوبی داشته باشم. نمی توانم رد کنم که امروز تمرین خواهم کرد یا این که راه دیگری را انتخاب می کنم.”

وی در مورد توپ طلای اخیرش هم صحبت کرد:” به نظرم بر اساس نتایج می وان یک توپ طلا برای رونالدو و مسی ایجاد کرد و یکی برای بقیه. این برای فوتبال بهتر خواهد بود.”

کاپیتان رئال در مورد میراثش در رئال هم صحبت کرد :” به آن افتخار می کنم. هیچ کس چیزی را به من کادو نداده است. پشت این شرایط تلاش، فداکاری، تعهد و  تعصب خوابیده است چرا که تنها رسیدن کافی نیست بلکه باید در جایگاهت بمانی. چیزهای زیادی پشت افرادی وجود دارد که نمی شناسی. موفقیت اتفاقی نیست. امیدوارم که موفقیت من میراثی برای الگو گرفتن میلیون ها کودکی باشد که برای اهدافشان می جنگند.”

بهترین خاطره در چمپیونزلیگ:”گل لیسبون بی تردید بهترین خاطره من از نظر شخصی و برای رئال در سالهای اخیر بوده است. تاریخ عوض شد چرا که دوباره توانستیم قهرمان شویم و سه سال پیاپی جام بردیم. با توجه به اهمیت آن بازی آن گکل خیلی مهم بود. چمپیونزلیگ هایم مثل فرزندان من هستند. نمی توانم بگویم دام یک از آنها را بیشتر دوست داشتم.”

پدرش و آن کرنر مقابل اتلتیکو:” همیشه یادم است که در ساحل با پدرم به درون آب می رفتیم. او توپ را برای من می فرستاد و من شیرجه می زدم تا سر بزنم. آن بازی در نهایت به یکی از ویژگی های من تبدیل شد و همیشه باید از پدرم تشکر کنم. وقتی کرنر ارسال می شود با ایمان و اعتقاد ویژه ای بازی می کنم  و همیشه با اطمینان به سمت توپ می روم و حس می کنم که می توانم به آن ضربه بزنم.”

ال کلاسیکو مقابل بارسلونا:”هر دو تیم شرایط خوبی دارند. وقتی حریف خوب است ما هم برای بردن انگیزه بیشتری داریم اما امیدواریم که بتوانیم یک مشت به میز بکوبیم و برنده شویم.”

بازگشت زیدان:”زیزو بسیار مربی بزرگی است. می داند که نماد رئال مادرید، رختکن و باشگاه چیست. دوران درخشانی از جامها را با او داشتیم. می داند که تیم به چه چیزی نیاز دارد. این تصمیم مهم و شجاعانه ای از جانب اوست. در شرایطی نگران کننده به تیم آمد. در ابتدا به نظر می رسید که سخت است که در تیم جا بیافتد اما از حضورش خوشحال هستیم و در یک شرایط مشکل بهترین اتفاقی بود که می توانست برای ما رخ بدهد.”

چه کسی می تواند جانشین راموس در آینده باشد؟”مقایسه کردن هرگز خوب نیست. رئال مادرید آکادمی خیلی خوبی دارد که همیشه بنیان خود را حفظ می کند. در بازار، بازیکنان خوبی وجود دارند و تیم می تواند خرید کند. دلیخت مدافع بسیار آینده داری است که به تجربه نیاز دارد اما بازیکن آینده داری است.

آرئولا، یوویچ و بیل در ترکیب رئال مادرید مقابل بروژ

تابارز:«جنگ والورده و سوارز را در ال کلاسیکو زیر نظر خواهیم گرفت»

نایب رئیس بارسلونا:«مطمئنم ال کلاسیکو لغو نمی شود»

کنم ,تیم ,رئال ,یک ,بازی ,توپ ,می کنم ,در مورد ,است که ,صحبت کرد ,داشته باشم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها